FIRMY

Společnost OMG marketing & consulting je firmou podnikající v marketingu a poradenství a má dlouholeté a profesionální zkušenosti jak v oblasti firemní, tak i v oblasti státní správy.

OMG marketing & consulting umí doporučit klientovi kvalitní marketingový servis, protože se v minulosti podílela na strategiích a marketingových aktivitách u nás i v zahraničí. 

OMG marketing & consulting také úzce spolupracuje s předními reklamními specialisty, právníky, ekonomy, což společnost řadí mezi firmy, která svým zákazníkům přináší poradenství a marketing se skutečnou přidanou hodnotou. A právě tyto hodnoty společnost ztělesňuje.

Firma OMG REKLAMNÍ je dceřinou společností firmy OMG MARKETING & CONSULTING. Od roku 2009 působíme nejen na českém trhu, ale také v zahraničí, kde se zabýváme reklamou.

Nabízíme kompletní služby v oblasti grafiky, tisku, řezané reklamy, výšivek. Naší prioritou je osobní a profesionální přístup s maximálním důrazem na konkrétní potřeby a představy každého našeho zákazníka, se kterým se snažíme o udržení dlouhodobé spolupráce. Máme bohaté zkušenosti, praxi v oboru a především trpělivost a chuť do práce, proto se k nám budete rádi vracet.

Firma OMG sportovní marketing se zabývá reklamou ve sportu, sponzoringem, sportovním marketingem, a merchandisingem od roku 1992, kdy se stala marketingovým partnerem klubu HC Vítkovice.

Přinášíme ucelenou koncepci obchodní politiky sportovního klubu, která se opírá o průzkum trhu, znalost sportovního prostředí a tvorbu reklamní poptávky, s cílem dosáhnout maximálního ekonomického efektu.

Sjednocujeme reklamu, public relations a sportovní událost tak, aby pozitivně ovlivnila image sportovního klubu a zvýšila se známost obchodních partnerů.

Našim klientům nabízíme velký výběr nemovitostí ke koupi či pronájmu ve státě Florida. Jedná se o atraktivní realitní nabídky s vysokou přidanou hodnotou a zajímavým investičním potenciálem či zajištění nezapomenutelné dovolené na Floridě.

Naše společnost působí na českém a slovenském trhu mimo jiné i v oblasti energetických úspor budov a má v této oblasti bohaté zkušenosti. Optimalizujeme spotřebu a zvyšujeme úsporu energií tak, aby bylo dosaženo co nejnižších provozních nákladů hlavně v oblasti vzduchotechniky, chlazení, vytápění a osvětlení objektu.

Momentálně působí v oblasti pozemního stavitelství, obzvláště v oblasti TZB (technické zařízení budov). Firma svým zákazníkům nabízí kvalitní a vysoce odborný servis, od poradenské činnosti, projekční a samotné realizace až po záruční a pozáruční servis, což potvrzuje velmi dobrou pozicí na stavebním trhu.

OMG MARKETING & CONSULTING
+420 774 45 45 52
info@omgmarketing.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!